Pożegnanie wakacji 2013

Tradycyjnie już w ostatnim tygodniu wakacji zorganizowaliśmy pożegnalnego grilla i jednocześnie podsumowaliśmy przebieg wakacyjnych dni w naszym przedszkolu. Tego dnia wybraliśmy się na plac zabaw z kocami i piknikowymi przysmakami. W promieniach jeszcze letniego Słońca dzieci wygrzewały się i delektowały pysznymi kiełbaskami z grilla. Następnie przyszedł czas na zabawy i tańce. Aż szkoda było żegnać tak wspaniałe wakacje, niestety musieliśmy się pożegnać również z przedszkolakami, które tylko na okres wakacji zawitały do naszego przedszkola! Wszystkie dzieci otrzymały na pamiątkę zdjęcia z wakacyjnych dni w naszym przedszkolu – mamy nadzieję, że o nas nie zapomnicie i za rok znów zawitacie do naszego przedszkola!
Jak co roku czeka na dzieci w okresie wakacji mnóstwo atrakcji tj. ciekawe tematyczne dni, wycieczki, pikniki i dni basenikowe. Tak więc serdecznie zapraszamy dzieci na spędzenie niezapomnianych wakacji w naszym przedszkolu!
2013-09-10, 19:29 Kasia _ Zgłoś naduzycie