• Wakacyjne Promyczki już wiedzą po co lwu grzywa, dzięki tygodniowi informacji i zabawy o zwierzątku- lwie.
    Relacja 2018-08-10, 12:21 | autor: Promyk _
  • Czy zebra jest biała w czarne paski, a może czarna w białe paski? Na to pytanie szukaliśmy odpowiedzi w tym tygodniu. Każdy Promyk już potrafi rozwiązać tę zagadkę. Miniony tydzień pomimo, że był czarno-biały upłynął nam na wspanialej zabawie.
    Relacja 2018-07-20, 13:59 | autor: Promyk _
  • "Fik- mik" małpka skacze...już kolejny tydzień wakacji za nami, który upłynął nam na zabawach i figlach z małpkami.Wszyscy czuli się jak w małpim gaju, gdzie skakali i bawili się bez umiaru.
    Relacja 2018-07-13, 12:03 | autor: Promyk _
  • W ubiegłym tygodniu "wakacji ze zwierzętami" poznaliśmy kolejne zwierzę- słonia. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek o słoniu, nauczyły piosenek i wierszy, a także miały okazję same zamienić się w te zwierzę podczas Dnia Słonia.
    Relacja 2018-07-09, 10:44 | autor: Promyk _
  • W tym roku wakacje w przedszkolu odbywają się pod hasłem "Wakacje ze zwierzętami". Naszą przygodę rozpoczęliśmy z żyrafą. Dzieci cały tydzień poznawały ciekawe informacje o żyrafie, wykonywały różne prace i uczyły się piosenek o żyrafie. Uwieńczeniem
    Relacja 2018-06-29, 13:27 | autor: Promyk _