• Z okazji Dnia Fryzjera do naszego przedszkola zawitała dzisiaj pani fryzjerka Dominika Wańczyk, która opowiedziała dzieciom o swojej pracy, pokazała przyrządy których używa i uczesała dzieciom piękne fryzury, z czego przedszkolaki były bardzo zadowolone.
    Relacja 2018-01-29, 14:15 | autor: Promyk _
  • I znów kolejne ferie zimowe za nami...Mimo tego, iż w tym roku zimy i śniegu było bardzo mało, to udało nam się skorzystać z tej pięknej zimowej aury i pobawić się na śniegu podczas ferii.
    Relacja 2018-01-29, 13:59 | autor: Promyk _
  • "W karnawale zabawy i bale..." i tak też było dzisiaj w przedszkolu Promyk. Nasza sala zamieniła się w magiczne miejsce, gdzie zapanowała karnawałowa atmosfera przepełniona muzyką i zabawą. Pomysłowe i barwne stroje przedszkolaków były dopełnieniem tego
    Relacja 2018-01-09, 14:54 | autor: Promyk _
  • Dzisiaj swoje 6-te urodziny w przedszkolu świętowała Oliwia. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
    Relacja 2018-01-08, 14:47 | autor: Promyk _
  • Dzisiaj swoje 3-cie urodziny obchodziła w przedszkolu Amelia, a 5-te urodziny Liliana. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
    Relacja 2018-01-04, 14:24 | autor: Promyk _