• W ubiegłym tygodniu "wakacji ze zwierzętami" poznaliśmy kolejne zwierzę- słonia. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek o słoniu, nauczyły piosenek i wierszy, a także miały okazję same zamienić się w te zwierzę podczas Dnia Słonia.
    Relacja 2018-07-09, 10:44 | autor: Promyk _
  • W tym roku wakacje w przedszkolu odbywają się pod hasłem "Wakacje ze zwierzętami". Naszą przygodę rozpoczęliśmy z żyrafą. Dzieci cały tydzień poznawały ciekawe informacje o żyrafie, wykonywały różne prace i uczyły się piosenek o żyrafie. Uwieńczeniem
    Relacja 2018-06-29, 13:27 | autor: Promyk _
  • "Wyruszamy w wielką podróż,przedszkole żegnamy. Zostawiamy nasze panie,salę zostawiamy..." - tymi słowami pożegnali się absolwenci z Przedszkolem Promyk. W ostatnim dniu Roku Szkolnego 2017/2018 przypomnieliśmy sobie jak to u nas było miło, zaplanowaliśmy
    Relacja 2018-06-25, 08:33 | autor: Promyk _
  • Dzisiaj swoje 5-te urodziny obchodził w przedszkolu Jakub. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
    Relacja 2018-06-18, 12:12 | autor: Promyk _
  • Za nami wieczór i noc pełna wrażeń, czyli kolejny Komers Starszaków. Spędziliśmy czas na wspomnieniach i wspaniałej zabawie przy muzyce i ognisku. Nie zabrakło również wieczornego spaceru po Błachowie.
    Relacja 2018-06-16, 08:18 | autor: Promyk _