• Wielkanoc tuż, tuż,dlatego nasze przedszkolaki podczas spaceru postanowili poszukać Zajączka. Bardzo się ucieszyły, gdy zobaczyły kicającego Zajączka i paczuszki jakie im zostawił.
    Relacja 2018-03-28, 12:29 | autor: Promyk _
  • Dzisiaj w przedszkolu swoje 3-cie urodziny obchodził Oliwier. Wszystkiego najlepszego!!!
    Relacja 2018-03-26, 13:36 | autor: Promyk _
  • "Marzanno,Marzanno ty zimowa panno my Cię dziś żegnamy, bo Wiosnę witamy!" Tymi słowami przedszkolaki przepędziły zimę i powitały wiosnę. Pierwszy Dzień Wiosny promyki świętowały z wiosennymi piosenkami na ustach. Oczywiście nie zabrakło kukły, którą
    Relacja 2018-03-21, 11:58 | autor: Promyk _
  • W związku z poznawaniem zawodu stolarza wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do firmy INTAR, która sprzedaje materiały potrzebne do produkcji mebli. Dzieci miały okazję zobaczyć różne akcesoria meblowe i poznać jak funkcjonują niektóre maszyny.
    Relacja 2018-03-20, 14:06 | autor: Promyk _
  • Promyczki poznały dziś kolejny zawód, dzięki któremu mamy piękne mebelki, krzesła, stoliki itp.- zawód stolarza. Dowiedziały się podczas zajęć jaką drogę pokonuje drewno zanim trafi do warsztatu stolarskiego oraz oglądały narzędzia stolarskie i usłyszały
    Relacja 2018-03-19, 14:10 | autor: Promyk _