• DZIĘKUJEMY: - pani Zacha i pani Seifert za poczęstunek z okazji Dnia Słońca, - państwu Zacha za ufundowanie materiału na "biedronkę", a państwu Cembolista za jej obszycie.
    Komunikat 2018-03-28, 13:05 | autor: Promyk _
  • Wielkanoc tuż, tuż,dlatego nasze przedszkolaki podczas spaceru postanowili poszukać Zajączka. Bardzo się ucieszyły, gdy zobaczyły kicającego Zajączka i paczuszki jakie im zostawił.
    Relacja 2018-03-28, 12:29 | autor: Promyk _
  • Dzisiaj w przedszkolu swoje 3-cie urodziny obchodził Oliwier. Wszystkiego najlepszego!!!
    Relacja 2018-03-26, 13:36 | autor: Promyk _
  • "Marzanno,Marzanno ty zimowa panno my Cię dziś żegnamy, bo Wiosnę witamy!" Tymi słowami przedszkolaki przepędziły zimę i powitały wiosnę. Pierwszy Dzień Wiosny promyki świętowały z wiosennymi piosenkami na ustach. Oczywiście nie zabrakło kukły, którą
    Relacja 2018-03-21, 11:58 | autor: Promyk _
  • W związku z poznawaniem zawodu stolarza wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do firmy INTAR, która sprzedaje materiały potrzebne do produkcji mebli. Dzieci miały okazję zobaczyć różne akcesoria meblowe i poznać jak funkcjonują niektóre maszyny.
    Relacja 2018-03-20, 14:06 | autor: Promyk _