Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

I nadszedł wreszcie ten dzień – czyli pierwszy dzień nowego roku szkolnego 2013/2014. Tak więc 2 września 2013 roku przywitaliśmy serdecznie naszych przedszkolaków, jak również nowych maluszków. Wszystkie dzieci były zadowolone, uśmiechnięte, wypoczęte po wakacjach i pełne zapału, który na pewno przyda się w nowym roku szkolnym. Nawet maluszki nie uroniły łzy, gdyż dzięki dniom adaptacyjnym, które odbyły się jeszcze podczas wakacji, maluchy zintegrowały się z innymi dziećmi i zapoznały się z przedszkolem i z zasadami w nim panującymi.
W tym uroczystym dniu panie wychowawczynie zapoznały dzieci z Kodeksem Wzorowego Przedszkolaka, oprowadziły dzieci po przedszkolu, przypominając o zasadach obowiązujących w danych pomieszczeniach przedszkolnych, a następnie zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy. Pod koniec tego dnia dzieci otrzymały rożki ze smakołykami.
Dzieciom życzymy mnóstwo sukcesów, radości i uśmiechu na twarzy! Witaj przedszkolna przygodo!

Relacja 2013-09-10, 19:58 | autor: Kasia _