Kilka słów o naszym Przedszkolu

Zapraszamy Państwa do Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Promyk”. Jest to miejsce, w którym Wasze dziecko przyjemnie i twórczo spędzi czas, będzie miało możliwość obcowania z rówieśnikami, zdobędzie tu wiedzę, nowe umiejętności i wiarę we własne siły.

Jesteśmy placówką przeznaczoną dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2,5 do 6 lat. W przedszkolu "Promyk" zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wspomaga wszechstronny rozwój dziecka. Działalność edukacyjną prowadzimy w oparciu o program „Nasze przedszkole” autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej i Wiesławy Żaba-Żabińskiej. Jest to program edukacji przedszkolnej wspomagający rozwój aktywności dzieci, zgodny z podstawą programową przedszkoli.

W naszym przedszkolu nie ma tłoku, za to dużo radości, ciepła i uśmiechu. Każdemu dziecku staramy się poświęcić jak najwięcej uwagi. Dbamy o to, żeby zadania z różnych obszarów edukacji efektywnie stymulowały ogólny rozwój każdego dziecka.
Ciepłą i życzliwą atmosferę wzmacnia dodatkowo ciekawy wystrój pomieszczeń: pastelowe kolory, kąciki relaksacyjne oraz bezpieczny i kolorowy plac zabaw.